Babacan Premium’un ticari üniteleri ‘40 ay sıfır faiz’ ile satışa çıktı

29.11.2017 15:04

Son güncelleme : 29.11.2017 15:04

Hayata geçirdiği prestijli ve güvenli markalı konut projeleri ve konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için birbirinden özel kampanyaları ile tanınan Babacan Holding, yatırımcıya desteğini faizsiz ticari ünite satışlarını başlatarak devam ediyor. 7 ay sonra teslim edilecek ticari üniteler, 40 ay sıfır faiz fırsatıyla yatırımcılarını bekliyor.İstanbul’un gelişen ve bugüne kadar gayrimenkul yatırımcısına fazlasıyla kazandıran bölgesi Beylikdüzü’nde ürettiği markalı konut projeleri ve ticari üniteler ile prestijli ve kaliteli projelere imza atan Babacan Holding, ‘Babacan Premium’ projesindeki ticari ünitelerini40 ay sıfır faiz avantajıyla satışa çıkardı.

Ekonomik veriler üzerinde faizin yarattığı olumsuz etkiyi ortadan kaldırmayı amaçlayan ve yatırımcıya karlı bir yatırım fırsatının kapılarını açan kampanya kapsamında 56 adet ticari ünitenin satışı yapılacaktır.

MEHMET BABACAN: “TİCARİ SATIŞI HOLDİNGİMİZ İÇİN BİR İLK!”

Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, bugüne kadar hep kiralama yöntemini tercih ettikleri ticari üniteleri, şirket geleneğini bozarak ilk kez satışa çıkarma kararı aldıklarını açıkladı.

Mehmet Babacan, “Bugüne kadar şirket politikası olarak hayata geçirdiğimiz tüm projelerimizde yer alan ticari ünitelerimizi satmak yerine kiralıyorduk. Hem yerli, hem de yabancı yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılanan şehrin en merkezi, en değerli lokasyonundaki ‘Babacan Premium’ projemizde yer alan ‘Babacan Premium Çarşı’daki ticari ünitelerimizi konsept bir açık hava alışveriş merkezi kurgusuyla satışa çıkardık” dedi.

Babacan, İstanbul’un cazibe merkezi haline gelen kesişim noktasında, nüfusun en yoğun olduğu bölgede konumlanan ‘Babacan Premium’ ticari ünitelerinin yatırımcılarına yüksek kira getirisi sağlayacağını da belirtti.

TAKSİTLERİNİ KENDİ KENDİNE ÖDEYEBİLECEK…

Babacan, ‘Babacan Premium Çarşı’ içerisinde bulunan toplam 56 adet ticari ünitemiz 990.000TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcısını bekliyor. Ticari ünitelerimizi 40 ay sıfır faiz avantajıyla satışa çıkardık. Bu kampanya kapsamında yatırımcılara çok özel bir fırsat da sunmuş oluyoruz. Ticari üniteler 7 ay sonra Haziran 2018’de teslim edilmiş olacak. Dolayısıyla yatırımcılar, bu ünitelerin kira getirisi sayesinde geri kalan 32 ay boyunca ödeyecekleri taksitleri bir anlamda finanse etmiş olacak. Böylece müşterilerimize kendi kendine ödeyen bir sistem sunmuş oluyoruz. Ayrıca projemizin eşsiz lokasyonu ile sürekli değerlenen ve yeni ulaşım projeleri ile cazip hale getirilen bir konumda yer alması da yatırımcı için ayrıca bir kazanç kaynağı olacaktır.  Dolayısıyla; sunduğumuz imkanları fırsata çevirecek yatırımcılar aynı zamanda bölgenin en çok kazananları olacak” diye konuştu.

ULAŞIM RAHATLIĞI

Residence, tower,terrace ve homeofficeden meydana gelen ‘Babacan Premium’, Beylikdüzü E-5 üzerinde konumlanıyor.28 bin 620 metrekare alan üzerinde inşa edilen ‘Babacan Premium’da toplam 1009konut ve 56adet ticari ünite bulunuyor.

Haziran 2018’deteslim edilecek proje,E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km mesafede yer almaktadır.

17:5694.437
Değişim :  1,50% |  1.393,59
Açılış :  92.598  
Önceki Kapanış :  93.043  
En Yüksek
94.743
En Düşük
92.289