Zengin olmanın formülünü verdi!

02.04.2014 12:19

Son güncelleme : 02.04.2014 14:48

Kuantum fiziğinin önde gelen isimlerinden Dr. Deepak Chopra zenginlik arayanların borsaya yönelmemesini söyledi.Kuantum fiziğinin en bilinen isimlerinden Dr. Deepak Chopra,  para kazanmanın ve zenginliği sırlarını paylaştı. Chopra, para kazanmanın ve parlak bir finansal geleceğin finansal sağlıktan geleceğini söyledi.  Aynı zamanda eğitimci de olan Chopra, zenginliğe giden yolun ferah ve duygusal sağlığa ruhani yaklaşımdan geçtiğini ifade etti.

Chopra, para kazanmak için “para ve zenginlik arasındaki farkı bilmek" gerektiğini belirtti.  Chopra, “Para sadece bir semboldür. Zenginlikse bir şey yapmak zorunda olmak yerine iç dünyanızdaki yaratıcılığa erişmenize izin veren bilinçten geçer. Yapılması gereken ilk şey bu” dedi.

TUTKULARINIZA ODAKLANIN

Ünlü fizikçi, “Tutkularınızı ortaya çıkarın ve sonra insanlarla bu tutkunuzu nasıl paylaşabileceğinizi düşünün. Bu kişilerin sizin onlara vereceğiniz şeylere kesinlikle ihtiyacı var. Bunu unutmayın” dedi.

ZENGİNLİK İÇİN BORSAYA YÖNELMEYİN

Chopra, zenginlik kurmak isteyen birisi için borsaya yatırım yapmanın ters etki yaratacağına işaret etti. Kuantum ustası, “İnsanlar borsada para üzerine oynuyor. Ama tüm paralarını kaybediyor ve stres doluyor. Unutulmaması gereken bir şey var. Paranın amacı, hayattan zevk alma, güzel deneyimler yaşamadır. Para kazanmak, daha fazla kazanmak, daha daha fazla kazanmak için paraya bağlı kalmayın” dedi.

YETENEKLERİZİ TUTKULARINIZLA BİRLEŞTİRİN

Chopra, bunun yerine insanların kendi tutkuları ve yeteneklerine odaklanması gerektiğini ifade etti. Ünlü fizikçi, “Girişimcilik yeteneklerinizi kullanarak, başarı ve zenginliğe erişebilirsiniz” dedi.

18:0097.955
Değişim :  -0,51% |  -499,72
Açılış :  98.627  
Önceki Kapanış :  98.455  
En Yüksek
99.829
En Düşük
97.635