***LKMNH***LOKMAN HEKİM ENGÜRÜSAĞ SAĞLIK TURİZM EĞİTİM HİZMETLERİ VE İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

21.07.2016 16:07

***LKMNH***LOKMAN HEKİM ENGÜRÜSAĞ SAĞLIK TURİZM EĞİTİM HİZMETLERİ VE İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Yatırımcılarımızın ve Kamuoyunun dikkatine:
 
Geçen hafta sonu ülkemizdeki istikrarı bozmak ve demokrasiye darbe vurmak isteyenlerin teşebbüsleri milletimizin kararlı duruşuyla engellendi, bu süreç sonrasında piyasadaki istikrarsızlığın Lokman Hekim hisseleri üzerinde de bir satış baskısı doğurduğunu gözlemlemekteyiz. Biz Lokman Hekim yönetimi olarak hissemizdeki bu olumsuz performansın geçici olduğuna inanıyoruz. Nitekim Şirket yönetimimiz daha önce genel kuruldan aldığı yetkisini aktif bir tavırla kullanarak borsada Lokman Hekim hisselerini geri almaya devam etmektedir.
 
Şirketimiz daha önce hissedarlarımıza duyurduğu takvim çerçevesinde faaliyet ve yatırımlarını sürdürmektedir. Lokman Hekim'e ve hissedarlarımıza önemli katkı sağlayacağına inandığımız, Akay Hastanesi ve Demet Tıp Merkezi projelerimiz planladığımız şekilde sürmektedir. Demet Tıp Merkezi en geç Ağustos ayında tam kapasiteyle hizmete açılmış olacaktır. Akay hastanesinin alımına ilişkin süreç Rekabet Kurumu iznini müteakip tamamlanmış olacaktır. Bu konularda herhangi bir sorunuz varsa, lütfen yatırımcı ilişkileri birimimizi aramaktan çekinmeyin.
 
Bu vesile ile şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.
 
                Yatırımcılarımıza ve Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/547096


BIST
18:05102.556
Değişim :  0,00% |  0,00
Açılış :  101.224  
Önceki Kapanış :  102.556  
En Yüksek
102.917
En Düşük
101.087