Ataseven Group Atakent Panorama konut projesi ile kalbinin sesini dinle İzmir

05.04.2018 08:36

Son güncelleme : 05.04.2018 08:36

Ataseven Group, gerçekleştirdiği konut projelerine, Ankara ve İstanbul’dan sonra İzmir’i ekledi.Geçmişten bugüne değer yaratan projelerle, hayatın her alanında yer alan Ataseven Group, ulusal ve uluslararası ölçekte yakaladığı başarıları; kurulduğu ilk günden bugüne ödün vermediği kaliteli çizgisiyle saygın ve global bir şirket konumundadır. Genel merkezi Ankara’da olan Ataseven Group, dört ana alanda faaliyet gösteren köklü bir kuruluştur. Enerji, inşaat, maden ve elektrik satışında önemli adımlar atan Ataseven Group’un İzmir’de gerçekleştireceği ilk konut projesi Atakent Panorama İzmir’dir.

ŞİMDİ SIRA SENDE!

Ataseven İnşaat 1992 yılından itibaren birbirinden kaliteli 60'ın üzerinde projeyi hayata geçirmiştir. Ataseven İnşaat olarak 25 yıllık deneyimi ile okullar, su şebekeleri, kamu hizmet kuruluşları, sağlık ocakları, villalar, altyapı hizmetleri, alışveriş merkezleri ve yaşam merkezleri başta olmak üzere 60’ın üzerinde  projeyi hayata geçirdi. Ankara'da yer alan Atakent Evleri 1-2, İstanbul Atakent Suadiye ve Ankara Atakent Nevi konut projelerinde yaşam başladı. VE şimdi sıra İzmir’de!

EŞSİZ PANORAMİK MANZARA

Atakent Panorama İzmir; Çiğli’deki doğayla iç içe olan konumuyla, benzersiz körfez manzarası ve sosyal donatılarıyla kusursuz proje tanımını hayata geçiriyor. Hayal ettiklerinizi Atakent Panorama’da yaşayın diye, doğanın içinde, çam ormanlarının yanıbaşında, kendinizi ait hissedebileceğiniz, her yaşam tarzına hitap eden ve ayrıcalıklı yaşamı tatmak isteyenler için yeni bir hayat kuruyor.

LANSMAN FIRSATLARI İÇİN SON GÜNLER

17.087 m2 site alanı ve 14.000 m2 peyzaj alanı ile lüks ve konforun birleştiği, tüm güzellikleri ve fırsatlarıyla yaşam tarzına en uygun 5 bloktan oluşan iki farklı tipte tamamı 3+1, huzurlu ve keyifli daireler 319 bin TL’den başlayan fiyatlar ile İzmir Körfezi’nin zirvesinde buluşuyor. Özellikle 1 Nisan’a kadar lansman fırsatları devam ediyor ve yatırımcılara 25.000 TL ile 33.000 TL arasında bir avantaj sağlıyor.

SOSYAL DONATILAR ÖN PLANDA

Atakent Panorama İzmir, özellikle sosyal donatıları ile ön plana çıkıyor. 2 adet çocuk alanı, çim amfi, seksek, dokuztaş, bahçe satrancı, yel değitmeni, süs havuzu ve oturma alanları, koşu parkuru, yetişkin ve çocuk havuzu, tırmanma duvarı, çok amaçlı spor sahası, 2 adet açık hava fitness alanı, açık hava bowling ve pool cafesi mevcut. Evcil hayvan sahiplerini düşünerek özel bir oyun alanını da sosyal donatılarına ekledi.

Atakent Panorama İzmir’de keşfedecek çok şey var. Atakent Panorama İzmir, tüm İzmirlileri lansman fırsatlarından yararlanmaları için Karşıyaka’da bulunan İrtibat ofisine davet ediyor. Kalbinin Sesini Dinle İzmir, Atakent Panorama İzmir ile Şimdi Sıra Sende.
 
 


18:0596.886
Değişim :  -1,34% |  -1.316,72
Açılış :  97.912  
Önceki Kapanış :  98.203  
En Yüksek
97.912
En Düşük
96.624