Danfoss, Türkiye’de liderlik hedefliyor

20.03.2015 12:02

Son güncelleme : 20.03.2015 18:00

Danimarkalı ısıtma, soğutma devi Danfoss Türkiye’de yeniden yapılanmasını tamamladı. Danfoss Türkiye’nin hedefi faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde pazar lideri olmak.Yeni yapılanma sürecini tamamlayan Danimarka merkezli ısıtma, soğutma devi Danfoss Türkiye’de faaliyet gösterdiği her sektörde liderlik hedefliyor. Danfoss Türkiye ısıtma, soğutma ve güç elektroniği alanlarında faaliyet gösteren 80 bayisi ile Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de bir araya gelerek yeni hedeflerini açıkladı.

Danfoss Türkiye Genel Müdürü Levent Taşkın’ın himayesinde gerçekleşen ve Danfoss Türkiye Üst Yönetiminin tam kadro katıldığı toplantıya, Danfoss Danimarka merkezden  Isıtma Çözümleri Başkan Yardımcısı Rainer Schild, Soğutma Sistemleri Başkan Yardımcısı Kjell Stroem ve Güç Elektroniği Başkan Yardımcısı Marco Airola da katıldı.

2014 yılı sonuçlarının değerlendirildiği organizasyonun ‘İş Toplantıları’ bölümünde, 2014 yılı sonuçları değerlendirildi ve şirketin 2015 yılı hedefleri de paylaşıldı. Bu bölümde bir konuşma yapan Danfoss Türkiye Genel Müdürü Levent Taşkın, 2014 yılında gösterdikleri başarılı performanstan dolayı tüm bayilere teşekkür ederek şunları söyledi:

”Faaliyet gösterdiğimiz her segmentte pazar lideri olacağız ve satış sonrası hizmet kalitemizle, müşteri memnuniyeti anlayışımızla sektöre öncülük edeceğiz. Yeni kurulan Müşteri Hizmetleri Merkezimiz, Teknik Eğitim ve Servis Departmanımız ve Pazarlama Departmanımızla  müşterilerimize fark yaratan hizmetler sunacağız. Yeni mottomuzda da belirttiğimiz gibi  Değişiyoruz, Büyüyoruz, Güçleniyoruz”.

İş Toplantıları’nın ikinci gününde ise, ısıtma, soğutma ve güç elektroniği segmentlerinde 2015 yılında pazara sunulacak yeni ürün ve sistem çözümleri, Danfoss Türkiye bayilerine tanıtıldı.

Danfoss Türkiye’de gerçekleşen değişimin bir sonucu olarak  Danfoss Türkiye ve bayileri arasındaki bağlılığın, bir aile şirketi sağlamlığında olmasının temelleri de bu toplantıda atıldı. "

12:0991.290
Değişim :  0,65% |  592,72
Açılış :  91.032  
Önceki Kapanış :  90.697  
En Yüksek
91.388
En Düşük
90.643