Ideal Standard, Aquablade Teknolojisi ile Bursa`da

23.11.2017 11:52

Son güncelleme : 27.11.2017 09:36

Ideal Standard, Türkiye’nin dört bir yanındaki en gözde inşaat projelerinin banyolarını dekore etmeye devam ediyor. Marka bu kez de Bursa`da 21 dönümlük arazi üzerine inşa edilen 154 konutluk projenin tercihi oldu.Bursa Balat'ta hayat bulan Balat İnci; sunduğu akılcı çözümler, yerleşim kolaylığına uygun planlama ve ince düşünülmüş detaylara hakim tasarım konsepti ile ayrıcalıklı bir proje. Ailesel birliktelik felsefesiyle huzurla yaşanacak bir mekan olarak inşa edilen Balat İnci, vaat ettiği konforlu yaşam için banyolarında Ideal Standard ürünlerini tercih etti.

Balat İnci'nin banyolarında markanın ünlü tasarımcılarından Robin Levien tarafından tasarlanan Connect Air serisine ait tezgah üstü lavabolar kullanıldı. Kullanıcıların beklentileri ve kullanım alanları düşünülerek tasarlanan Connect Air, 60 cm ve 40 cm boyutlarındaki tezgah üstü lavabo seçenekleriyle her banyoya uyum sağlayacak bütünsel çözümler sunuyor. Tasarımındaki ince ve kavisli stiliyle estetik ve ferahlığı ön plana çıkaran Connect Air Lavabolar banyolara yepyeni bir soluk katıyor.

Projede konforlu bir banyo için tercih edilen diğer ürünse,  üstün tasarım ve su sıçratmayan özelliği ile Aquablade teknolojisine sahip Tesi asma klozet oldu. “Microslot" teknolojisi ile çalışan Tesi Aquablade asma klozet, tıpkı bir şelale gibi suyun tüm hazneye eşit dağılımını sağlayarak klozetin arka, ön ve yan olmak üzere tüm bölgelerine suyu ulaştırıyor ve klozetin %95’lik kısmını yıkayarak maksimum temizlik ve hijyen sağlıyor. Böylece yıkanmamış alanlar bırakan geleneksel klozetlerden ve yeni nesil kanalsız klozetlerden %20 daha iyi bir performans ortaya koyuyor. Su perdesi şeklindeki kanal tasarımı ile türbülansı azaltıp yıkama performansını maksimize ederek aynı zamanda daha sessiz bir yıkama imkanı sunan Tesi klozetler rakiplerine oranla çok daha sessiz çalışıyor. Teknolojik üstünlüğünün yanı sıra dünyaca ünlü tasarımcı Robien Levien tarafından hayata geçirilmiş Tesi Aquablade asma klozeti tasarımındaki estetik ve yumuşak geometrik formuyla da ayrıca dikkat çekiyor.

16:4391.730
Değişim :  0,63% |  573,34
Açılış :  91.226  
Önceki Kapanış :  91.157  
En Yüksek
91.846
En Düşük
90.695