Fenerbahçe, Vestel ile lisans anlaşması imzaladı

27.09.2016 15:46

Son güncelleme : 27.09.2016 16:32

Fenerbahçe, Vestel ile özel telefon ve televizyon üretimi için lisans anlaşması imzaladı.Fenerbahçe, Vestel ile özel telefon ve televizyon üretimi için lisans anlaşması imzaladı.

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde düzenlenen amza töreninde Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ozan Balaban, Fenerium Gelen Müdürü Mümtaz Karakaya, Vestel Ticaret AŞ Genel Müdürü Ergün Güler, Vestel Ticaret AŞ Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tunç Berkman, Fenerbahçeli futbolcular Volkan Şen, Moussa Sow, Miroslav Stoch, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Genel Menajer Yardımcısı Ömer Onan ve Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Kaptanı Melih Mahmutoğlu yer aldı. Fenerium ve Vestel mağazalarında Vestel'in Fenerbahçe logolu özel telefon ve televizyonlarının satışa sunulacağını dile getiren Ozan Balaban, 'Heyecanlıyız. İddialı ürünlerle taraftarımızı buluşturmaya devam ediyoruz.

Dünya devi Vestel'le çalışmaktan memnunuz. Sloganımız ise gururla yerli şimdi gururla Fenerli. Büyük Fenerbahçe taraftarı her şeyin en iyisini ister. Bizde Fenerium'da bunun için çalışıyoruz' dedi. Vestel Ticaret AŞ Genel Müdürü Ergün Güler, Fenerbahçe ailesiyle sloganlarını bir üste taşıdıklarını dile getirerek, 'Gururla Fenerli.

Bunu sadece sözde bırakmayacağız, elde tutulur ürünler yaptık. Özel telefon ve televizyon yaptık Fenerbahçeliler için' diye konuştu. Sarı-lacivertli futbolculardan Volkan Şen, Stoch ve Sow anlaşmanın iki taraf için hayırlı olmasını diledi. Sow'un açıklamasında, 'Bu basın toplantısından sonunda televizyon hediye ederseniz daha mutlu olurum' şeklinde ifade kullanması salonda gülüşmelere sebep oldu.

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Genel Menajer Yardımcısı Onan ile takım kaptanı Melih Mahmutoğlu ise anlaşmanın hayırlı olmasını ve sarı-lacivertli taraftarların ürünlere ilgi göstermesi gerektiğini söylediler.
17:5891.157
Değişim :  0,51% |  459,91
Açılış :  91.032  
Önceki Kapanış :  90.697  
En Yüksek
91.419
En Düşük
90.591