Rockwell, MAVERICK Technologies`i satın aldı

18.11.2016 16:17

Son güncelleme : 18.11.2016 17:06

Rockwell Automation öncü sistem entegrasyonu uzmanı MAVERICK Technologies`i satın aldı.Rockwell Automation alanındaki bilgi birikimini geliştirmek, kimya, gıda, içecek, petrol ve gaz gibi sektörlerdeki müşterilerine yenilikçi kontrol ve bilgi çözümleri sağlamak için öncü sistem entegrasyonu uzmanı MAVERICK Technologies'i satın aldı.

Bu satın alma ile Rockwell Automation’ın müşterileri, süreç kontrolü ve bilgi yönetimi çözümleri ile daha yüksek verimlilik konusunda güçlenirken küresel rekabet gücü elde etmelerindeki kilit süreç ve batch uygulama uzmanlığında da güçlendi.

Rockwell Automation Kontrol Ürünleri ve Çözümleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Ken Champa; "Endüstriyel kontrol ve bilgi çözümleri bilgili bir tedarikçi ile kullanıcı arasındaki yakın bir işbirliğinden ortaya çıktığı zaman maksimum verim sağlar. Küresel endüstriyel otomasyon liderliğimiz, MAVERICK'in her platforma uygun alan uzmanlığı ile birleşimi, müşterilerimizin karmaşıklığı azaltmalarına ve benzersiz verimlilik elde etmelerine yardımcı olacaktır” dedi.

Satın alma, tesis çapındaki bilginin yeni iş değeri elde etmek için tüm şirkete bağlanmasını öngören bir vizyon olan The Connected Enterprise konseptini benimseyerek, müşterilerin küresel rekabet gücünü arttırmalarına yardım etme amacı taşırken aynı zamanda büyüme stratejisini de destekliyor.

Bu, özellikle de çalışma süresinin ve sürekli performansın kritik olduğu proses müşterileri için önem taşıyor.

MAVERICK kurucu ve CEO'su Paul Galeski; "Alanımızdaki uzmanlığımızı artık bir Fortune 500 endüstriyel otomasyon liderinin desteğiyle sağlamaya devam edeceğiz. Bu da bilginin proses endüstrilerindeki performansı arttıracak faydalarını keşfetmemiz için bulup bulabileceğimiz en iyi birleşimi sağlıyor” dedi.

17:5891.157
Değişim :  0,51% |  459,91
Açılış :  91.032  
Önceki Kapanış :  90.697  
En Yüksek
91.419
En Düşük
90.591